Öne Çıkanlar albatros sahili taner uluğ kimdir uluslararası istanbul lezzet festivali Ziraat Mühendisleri Bihlun Tamaylıgil

Bu haber kez okundu.

İYİ Parti'de milletvekilleri açıklandı

İYİ Parti, 14 Mayıs'ta yapılacak olan 28. Dönem Milletvekili Seçimleri aday listesini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti. Teslim edilen listelerde AK Parti'de belediye başkanlığı, milletvekilliği ve bakanlık yapan Ahmet Eşref Fakıbaba'nın Ankara 1. bölge 2. sıradan, Buğra Kavuncu'nun İstanbul 2. bölge 1. sıradan, eski milli futbolcu Gökhan Zan'ın Hatay 2. sıradan, yine eski futbolcu Ünal Karaman'ın ise Konya 1. sıradan listeye girdiği görülüyor. Listede dikkat çekici başka isimler de var.

İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, Mali İşler Başkanı Ümit Dikbayır, Eğitim Politikaları Başkanı Şenol Sunat ve beraberindekiler aday listesini YSK Başkanı Ahmet Yener'e teslim etti.

Poyraz, daha sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, listenin hem Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı hem de Millet İttifakı ve İYİ Parti için hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

"Listelerimizde Genel Merkezimizin ve kadın bir genel başkanın ortaya koyduğu ana ilkelerden biri olan kadın kotasına hassasiyetle dikkat edildi." diyen Poyraz, nitelikli genç bir liste oluşturulduğunu, bu anlamda da çok büyük başarı sağlayacaklarına yürekten inandıklarını söyledi.

WhatsApp Image 2023-04-10 at 15.57.13 (1)

Geçen ay İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından grup toplantısında rozetleri takılan Gökhan Zan ve Ünal Karaman'ın da listede olduğu görüldü.

Gökhan Zan da Hatay'dan 2. sıradan, Ünal Karaman ise Konya 1. sıradan aday oldu.

MHP'nin Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in kızı Ayyüce Türkeş Adana 1. sıradan aday gösterildi.

Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu Ankara 2. Bölge 2. sıradan, Genel Sekreter Uğur Poyraz Antalya 1. sıradan, Seçim Kampanyasından Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı Buğra Kavuncu ise İstanbul 2. bölge 1. sıradan aday oldu.

SEÇİM ÇEVRESİ

ADAY
SIRA NO

ADI

SOYADI

ADANA

1

AYYÜCE

TÜRKEŞ

ADANA

2

BİLAL

BİLİCİ

ADANA

3

GÖKTÜRK

BOYVADAOĞLU

ADANA

4

MEHMET SERTAÇ

DURAK

ADANA

5

ŞULE

GÖK TÜDEŞ

ADANA

6

REMZİ OĞUZ

YILMAZ

ADANA

7

BURAK

YİĞENOĞLU

ADANA

8

İSA

AYANOĞLU

ADANA

9

BAHADIR

CEYHANLI

ADANA

10

ERDİNÇ

ANTEPÜZÜMÜ

ADANA

11

NİHAL

AĞCA

ADANA

12

ERKAN

CAN

ADANA

13

ERCAN

ATALAY

ADANA

14

SİNEM

ULUDAMAR

ADANA

15

HÜLYA

AKKÖZ

AFYONKARAHİSAR

1

HAKAN ŞEREF

OLGUN

AFYONKARAHİSAR

2

MUSTAFA ENİS

ARABACI

AFYONKARAHİSAR

3

SAFFET

ACAR

AFYONKARAHİSAR

4

OKŞAN ULUSOY

EFE

AFYONKARAHİSAR

5

GÖNÜL

AR GÜNGÖR

AFYONKARAHİSAR

6

İBRAHİM

ACAR

AĞRI

1

ÖZHAN

KOÇİNTAR

AĞRI

2

METİN

AYDEMİR

AĞRI

3

KENAN

KAÇMAZ

AĞRI

4

ÇAĞDAŞ

ÇELİK

AMASYA

1

İBRAHİM

MERMER

AMASYA

2

MEHMET

KİP

AMASYA

3

HİKMET RUŞEN

MENEKŞE

ANKARA-1

1

KORAY

AYDIN

ANKARA-1

2

AHMET EŞREF

FAKIBABA

ANKARA-1

3

KEVSER

OFLUOĞLU

ANKARA-1

4

YETKİN

ÖZTÜRK

ANKARA-1

5

MİNE

BAŞ

ANKARA-1

6

BURÇİN

ÇİÇEK

ANKARA-1

7

METEHAN

ERDEM

ANKARA-1

8

OSMAN

TOPAL

ANKARA-1

9

ONUR

HONDOROĞLU

ANKARA-1

10

ECE ÖZEN

AKAN

ANKARA-1

11

AHMET

ALTIPARMAK

ANKARA-1

12

AHMET

ERENOĞLU

ANKARA-1

13

MUHAMMET

ECEL

ANKARA-2

1

ADNAN

BEKER

ANKARA-2

2

SEDAT

AKSAKALLI

ANKARA-2

3

UĞURHAN FERUDUN BERAT

TİRYAKİ

ANKARA-2

4

FATMA

ÖZKAN

ANKARA-2

5

MUHARREM

BEŞİR

ANKARA-2

6

RAMAZAN

DEĞERLİ

ANKARA-2

7

ERDOĞAN

YILDIRIM

ANKARA-2

8

FATMA GÜLÜMSER

BİROL

ANKARA-2

9

NADİR

ÇETİNKAYA

ANKARA-2

10

ÖZCAN

DAĞGEÇ

ANKARA-2

11

ELMAS

YAĞMUR

ANKARA-3

1

YÜKSEL

ARSLAN

ANKARA-3

2

KÜRŞAD

ZORLU

ANKARA-3

3

FATİH

KOCA

ANKARA-3

4

SEVİN

ÇAĞLAYAN

ANKARA-3

5

TAMER

KAYAALP

ANKARA-3

6

SERDAR

SARGIN

ANKARA-3

7

MEHMET

ARSLAN

ANKARA-3

8

KADRİYE

ÜNLER

ANKARA-3

9

BERNA

ŞAHİN

ANKARA-3

10

SEVGİ

YALAV

ANKARA-3

11

MUSTAFA TOLGA

ÖZTÜRK

ANKARA-3

12

MEHTAP

DEMİRHAN ÖZDEMİR

ANTALYA

1

UĞUR

POYRAZ

ANTALYA

2

AYKUT

KAYA

ANTALYA

3

ALİ ADNAN

KAYA

ANTALYA

4

AYŞEN

KURT

ANTALYA

5

SERKAN

TETİK

ANTALYA

6

İLHAMİ

OKUDAN

ANTALYA

7

MEHMET

BAŞARAN

ANTALYA

8

NESRİN

ÜNAL

ANTALYA

9

MUSA

ERTUĞAN

ANTALYA

10

MESUT

YILMAZ

ANTALYA

11

DURMUŞ

KAPLAN

ANTALYA

12

ARİF

KOCABIYIK

ANTALYA

13

BAŞAK

KARATAŞ

ANTALYA

14

DURMUŞ ALİ

ARSLAN

ANTALYA

15

NEŞE

TOKER

ANTALYA

16

LEVENT

ÖZDEMİR

ANTALYA

17

HATİCE

AVCI

ARTVİN

1

HAMZA

GEZMİŞ

ARTVİN

2

HÜSEYİN

IŞIK

AYDIN

1

ÖMER

KARAKAŞ

AYDIN

2

AHMET

ERTÜRK

AYDIN

3

TUĞÇE

CANPOLAT YILMAZ

AYDIN

4

ERHAN

ALGAN

AYDIN

5

SEMRA

YÜCEL

AYDIN

6

FEVZİ

KÖSE

AYDIN

7

CEMAL

SARI

AYDIN

8

PINAR

ÖNCER

BALIKESİR

1

TURHAN

ÇÖMEZ

BALIKESİR

2

ÖZLEM

URAL

BALIKESİR

3

NEDİM

TUNA

BALIKESİR

4

KAMİL GÜLTEKİN

ÖZTÜRK

BALIKESİR

5

NİLGÜN

BAŞARAN

BALIKESİR

6

MUSTAFA LEMİ

AYTEKİN

BALIKESİR

7

METİN

ÖZGÜR

BALIKESİR

8

KEMAL

GİRGİN

BALIKESİR

9

MEHMET

ÇALIK

BİLECİK

1

HALİL

AYDOĞDU

BİLECİK

2

EREN

GÜVEN

BİNGÖL

1

HASAN

KIZILBOĞA

BİNGÖL

2

SEMA

TANİN

BİNGÖL

3

AHMET

ARPA

BİTLİS

1

EDİP SAFTER

GAYDALI

BİTLİS

2

LEVENT

NASIR

BİTLİS

3

MAŞALLAH

ASLAN

BOLU

1

AHMET

ÖRNEKBAŞ

BOLU

2

İRFAN

BAYAR

BOLU

3

SUAT

ORHAN

BURDUR

1

FARUK

ERKAN

BURDUR

2

SAFA

SÖNMEZ

BURDUR

3

MEHMET

YAVAŞ

BURSA-1

1

YÜKSEL SELÇUK

TÜRKOĞLU

BURSA-1

2

SEVİNÇ

ATABAY

BURSA-1

3

YÜKSEL

YILMAZ

BURSA-1

4

ŞEYDA

ŞAHİN

BURSA-1

5

YAHYA

BAHADIR

BURSA-1

6

BİRGÜL

YILDIZ GÜNAY

BURSA-1

7

RESÜL

KAPLAN

BURSA-1

8

ÖZGÜR

ŞİMŞEK

BURSA-1

9

EVREN

ŞAHİN

BURSA-1

10

FEYZA

TEMEL

BURSA-2

1

HASAN

TOKTAŞ

BURSA-2

2

İBRAHİM

ALAGÖZ

BURSA-2

3

ORHAN

ÖZER

BURSA-2

4

SERMİN CAN

ÖZENSOY

BURSA-2

5

ERDAL

AY

BURSA-2

6

HATİCE

DENİZ

BURSA-2

7

ZAFER

MİLLİ

BURSA-2

8

OSMAN ATALAY

AKMAN

BURSA-2

9

ENVER

YENİÇERİ

BURSA-2

10

DİLEK

DURAK

ÇANAKKALE

1

RIDVAN

UZ

ÇANAKKALE

2

CENGİZ

YALÇIN

ÇANAKKALE

3

ZİŞAN

ÖZAYDIN

ÇANAKKALE

4

MEVLÜT

İNANÇ

ÇANKIRI

1

MEHMET ALİ

KARAMEMİŞ

ÇANKIRI

2

OYA

YAKIN

DENİZLİ

1

YASİN

ÖZTÜRK

DENİZLİ

2

İBRAHİM

ŞENEL

DENİZLİ

3

KADİR

TATIK

DENİZLİ

4

ŞEBNEM

BABABALIM YAĞCI

DENİZLİ

5

UĞUR

ÇİZMECİOĞLU

DENİZLİ

6

VEYSEL

KARAÇOR

DENİZLİ

7

NAZLI

YAŞATÜRK

DİYARBAKIR

1

VEJDİN

ENSARİOĞLU

DİYARBAKIR

2

MUSTAFA ŞENAY

CANORUÇ

DİYARBAKIR

3

ERDAL

YILMAZ

DİYARBAKIR

4

HÜSEYİN

GÜRAN

DİYARBAKIR

5

SEÇİL

AKIN

DİYARBAKIR

6

MEHMET EMİN

EKİN

DİYARBAKIR

7

AHMET

BAŞARİ

DİYARBAKIR

8

KENAN

KAYA

DİYARBAKIR

9

EMRULLAH

ÇERİ

DİYARBAKIR

10

YAKUP

ÖZKAYA

DİYARBAKIR

11

NAZIM

KAYA

DİYARBAKIR

12

ERKAN

YILMAZ

EDİRNE

1

MEHMET

AKALIN

EDİRNE

2

DİLEK

KIRMIZI

EDİRNE

3

HASAN HAKAN

ŞAHİN

EDİRNE

4

HÜSEYİN

ERKİN

ELAZIĞ

1

İRFAN

SÖNMEZ

ELAZIĞ

2

YÜKSEL

ERCAN

ELAZIĞ

3

ABDULKERİM

EFLATUN

ELAZIĞ

4

ŞENAY

ALADAĞ DEMİREL

ELAZIĞ

5

NAHİT

BAYKARA

ERZURUM

1

ZEKAİ

KAYA

ERZURUM

2

MELİH

KIRKPINAR

ERZURUM

3

FATMA CANAN

UÇAR

ERZURUM

4

FATİH

ARAS

ERZURUM

5

FATİH

KARATAŞ

ERZURUM

6

ESRA

AKPINAR

ESKİŞEHİR

1

İDRİS NEBİ

HATİPOĞLU

ESKİŞEHİR

2

ÖZLEM

AYRANCI

ESKİŞEHİR

3

MELİH

AYDIN

ESKİŞEHİR

4

ÖMER İBRAHİM

SAYIN

ESKİŞEHİR

5

HAKAN

KAYMAK

ESKİŞEHİR

6

YAĞMUR

GÜRSÖĞÜT

GAZİANTEP

1

MEHMET MUSTAFA

GÜRBAN

GAZİANTEP

2

MEHMET

AY

GAZİANTEP

3

MEHMET

ÖZBERK

GAZİANTEP

4

MEDİNE İLAY

YILDIRIM

GAZİANTEP

5

MUSTAFA

ALTUNBAŞ

GAZİANTEP

6

MEHMET MURAT

YAPRAK

GAZİANTEP

7

MESUT

NİZİPLİOĞLU

GAZİANTEP

8

SEMA

ALBAYRAM

GAZİANTEP

9

MEHMET ALİ

YILDIRIM

GAZİANTEP

10

TİBET

EKİNCİ

GAZİANTEP

11

OKTAY

İYİSARAÇ

GAZİANTEP

12

NERMİN

TUZCU

GAZİANTEP

13

HASAN

ALPDOĞAN

GAZİANTEP

14

ABUBEKİR

TEK

GİRESUN

1

ÜNZİLE

YÜKSEL

GİRESUN

2

HAKAN

BEKTAŞ

GİRESUN

3

KAYA

YILDIZ

GİRESUN

4

MUSTAFA

DİZDAR

GÜMÜŞHANE

1

MUZAFFER

ALTIPARMAK

GÜMÜŞHANE

2

BEDRİ

AĞAÇ

HATAY

1

ADNAN ŞEFİK

ÇİRKİN

HATAY

2

GÖKHAN

ZAN

HATAY

3

GÜLÜMSER

CEYLAN KÖLE

HATAY

4

SARPER

DAVUT

HATAY

5

İLYAS

UYGUR

HATAY

6

MEHMET OĞUZ

TURAN

HATAY

7

AYLİN ANIL

ARSLAN

HATAY

8

OSMAN

AĞCA

HATAY

9

ÇAĞATAY

KARAMANOĞLU

HATAY

10

MUHAMMET MUSTAFA

BALCI

HATAY

11

TUNA EBRU

ÖZDEMİR

ISPARTA

1

AYLİN

CESUR

ISPARTA

2

TİMUÇİN

KODAMAN

ISPARTA

3

İSMET

YILMAZ

ISPARTA

4

FARUK

TORUN

MERSİN

1

BURHANETTİN

KOCAMAZ

MERSİN

2

AYDIN ENES

SEYDANLIOĞLU

MERSİN

3

ALİ

ER

MERSİN

4

ESRA

KAHRAMAN

MERSİN

5

ÖZER

ÖZEL

MERSİN

6

MEHMET

TURGUT

MERSİN

7

YÜKSEL

ÇELİK

MERSİN

8

ESİN

ERKOÇ

MERSİN

9

ALİ RIZA

ÖZDENİZ

MERSİN

10

MEHMET

TÜRE

MERSİN

11

MEHMET YUNUS

SEVEN

MERSİN

12

MUSTAFA

ATEŞ

MERSİN

13

HİLAL

USTA

İSTANBUL-1

1

NİMET

ÖZDEMİR

İSTANBUL-1

2

BURAK

AKBURAK

İSTANBUL-1

3

MUSTAFA CİHAN

PAÇACI

İSTANBUL-1

4

BAVER

MİROĞLU

İSTANBUL-1

5

DURSUN

ÇOLAK

İSTANBUL-1

6

TAHA ORHUN

ERTÜRKMEN

İSTANBUL-1

7

ALİ

COŞKUN

İSTANBUL-1

8

EMİNE

KÜÇÜKALİ

İSTANBUL-1

9

RAŞİT EMİR

SÜER

İSTANBUL-1

10

MURAT

KARAMAN

İSTANBUL-1

11

VEDAT

BAYRAM

İSTANBUL-1

12

YÜCEL

COŞKUN

İSTANBUL-1

13

OĞUZHAN

HASAR

İSTANBUL-1

14

HATİCE DİLRUBA

OĞULCUKLU

İSTANBUL-1

15

CEVAT

SARAÇ

İSTANBUL-1

16

YÜCEL

AYDIN

İSTANBUL-1

17

MERAL

ALEMDAR

İSTANBUL-1

18

AHMET

ÇELEBİ

İSTANBUL-1

19

AHMET SELÇUK

CAN

İSTANBUL-1

20

İHSAN ÖNDER

ALBAYRAK

İSTANBUL-1

21

AYSEL

KIRALİ

İSTANBUL-1

22

HÜLYA

ARICI

İSTANBUL-1

23

UĞUR HÜSEYİN

HASANÇEBİ

İSTANBUL-1

24

BARIŞ

TAVLAŞOĞLU

İSTANBUL-1

25

KADİR KÜRŞAT

ARSLAN

İSTANBUL-1

26

BÜLENT

ASLAN

İSTANBUL-1

27

RAMAZAN

UĞURAL

İSTANBUL-1

28

MEHMET

ERİŞEN

İSTANBUL-1

29

ARİF

TEVETOĞLU

İSTANBUL-1

30

AYŞE

KIRAÇ

İSTANBUL-1

31

ERDAL

DEMİR

İSTANBUL-1

32

SEDAT

GÜRKAN

İSTANBUL-1

33

SEVİM

DEMİR

İSTANBUL-1

34

CELAL MAHMUT

SOLAK

İSTANBUL-1

35

NAZLI

YURDUSEVEN

İSTANBUL-2

1

MEHMET SATUK BUĞRA

KAVUNCU

İSTANBUL-2

2

SALİM

ENSARİOĞLU

İSTANBUL-2

3

BAHATTİN BAHADIR

ERDEM

İSTANBUL-2

4

ECE

GÜNER

İSTANBUL-2

5

HATİCE CEREN

YILMAZ

İSTANBUL-2

6

HATİCE

KAYALI

İSTANBUL-2

7

MÜJDAT

ÖZTÜRK

İSTANBUL-2

8

MUSTAFA

YAZICI

İSTANBUL-2

9

ABDULLAH

ŞALCI

İSTANBUL-2

10

ALİ

ÇELİK

İSTANBUL-2

11

FİSUN MEHLİKA

TOCA

İSTANBUL-2

12

İSMET

KOÇAK

İSTANBUL-2

13

ALİ

AKGÜN

İSTANBUL-2

14

ERİŞ

CESUR

İSTANBUL-2

15

BARBAROS HAYRETTİN

MAHİROĞULLARI

İSTANBUL-2

16

ERHAN

ÖZKAN

İSTANBUL-2

17

BİLAL

UZUN

İSTANBUL-2

18

GÖKHAN

KARGI

İSTANBUL-2

19

HASAN

HOŞBEN

İSTANBUL-2

20

RAİF

GÜLER

İSTANBUL-2

21

ASLIHAN

ELİBOL

İSTANBUL-2

22

YILMAZ

DAĞDELEN

İSTANBUL-2

23

MUSTAFA ALKAN

KÜÇÜKLER

İSTANBUL-2

24

NAZLI ASPAY

ŞENER

İSTANBUL-2

25

AFFAN MAHMUT

KEÇECİ

İSTANBUL-2

26

ARZU

BAŞKAN

İSTANBUL-2

27

ÖMER LÜTFİ

ÖZENÇ

İSTANBUL-3

1

ERSİN

BEYAZ

İSTANBUL-3

2

SEYİTHAN

İZSİZ

İSTANBUL-3

3

AYŞE SİBEL

YANIKÖMEROĞLU

İSTANBUL-3

4

ŞÜKRÜ

KULEYİN

İSTANBUL-3

5

CELAL 

KARAPINAR

İSTANBUL-3

6

HAMZA

YURTSEVER

İSTANBUL-3

7

ALİ

KIDIK

İSTANBUL-3

8

MEHTAP NAZAN

GÖKTAŞ

İSTANBUL-3

9

METİN

BOZKURT

İSTANBUL-3

10

FEVZİ FATİH

OĞUZ

İSTANBUL-3

11

ETHEM

BAYKAL

İSTANBUL-3

12

ÜLKÜ

AYAYDIN

İSTANBUL-3

13

DOĞAN

AVCI

İSTANBUL-3

14

ADNAN SİNAN

ÇAKIROĞLU

İSTANBUL-3

15

AYHAN

BÖLÜKBAŞI

İSTANBUL-3

16

METE

KOCA

İSTANBUL-3

17

SURURİ

KARABAL

İSTANBUL-3

18

NAZMİYE

İZGİN

İSTANBUL-3

19

SEVİNÇ

GÜMÜŞ

İSTANBUL-3

20

MEHMET ALİ

UYKUR

İSTANBUL-3

21

ZEKİ

BULGAN

İSTANBUL-3

22

ARZU

ÖNŞEN

İSTANBUL-3

23

ŞULE AĞAÇAYAK

ERSOY

İSTANBUL-3

24

HÜRANA

GÜNGÖR

İSTANBUL-3

25

MELİHA

APAYDIN

İSTANBUL-3

26

ARZU

ŞİMŞEK

İSTANBUL-3

27

BUSE

ALBAYRAK

İSTANBUL-3

28

MERYEM TANRIVERDİ

GÖKTAŞ

İSTANBUL-3

29

ATAKAN

ÖZKAN

İSTANBUL-3

30

HASAN

KAYA

İSTANBUL-3

31

ŞEREF

TAMTÜRK

İSTANBUL-3

32

ASİYE

KÜÇÜKYILMAZ

İSTANBUL-3

33

BURAK

USTALI

İSTANBUL-3

34

KÜRŞAT

ÖZER

İSTANBUL-3

35

SELMA

SARICIOĞLU ÇALIŞKAN

İSTANBUL-3

36

FİLİZ

ÇELİK

İZMİR-1

1

DURSUN MÜSAVAT

DERVİŞOĞLU

İZMİR-1

2

ÜMİT

ÖZLALE

İZMİR-1

3

ÖZTÜRK

KESKİN

İZMİR-1

4

ÜLKÜ

DOĞAN

İZMİR-1

5

ALİ

TOPÇU

İZMİR-1

6

FİGEN

YILDIRIM

İZMİR-1

7

LÜTFİ İLTERİŞ

ÖNEY

İZMİR-1

8

İSMAİL AYBARS

AKSOY

İZMİR-1

9

ASLAN

SEZGİN

İZMİR-1

10

GİZEM

ALBAŞ

İZMİR-1

11

KAAN

ALTINDAĞ

İZMİR-1

12

MURAT

ÇAKAR

İZMİR-1

13

HASAN

YILDIZ

İZMİR-1

14

GÜLŞAH

SAKAR

İZMİR-2

1

HÜSMEN

KIRKPINAR

İZMİR-2

2

YİĞİT

KARAKIŞ

İZMİR-2

3

ARZU

YILDIRIM

İZMİR-2

4

TAMER

CÜCÜ

İZMİR-2

5

DİNÇER

IŞIKTAŞ

İZMİR-2

6

MÜJDE HARPUT

APAK

İZMİR-2

7

MÜMİN

YALÇINKAYA

İZMİR-2

8

YELİZ

ÇULHA

İZMİR-2

9

BÜLENT

UYGUR

İZMİR-2

10

MİRAN

BACGEROĞLU

İZMİR-2

11

MUSTAFA NURİ

DENİZ

İZMİR-2

12

NAZLI BUKET

KARASU

İZMİR-2

13

MEHMET HALİS

KÖSE

İZMİR-2

14

MEHMET EMİN

CANTÜRK

KARS

1

ALPASLAN

YÜCE

KARS

2

AYTAÇ ERMAN

KESGİN

KARS

3

AYŞE

TARLAK YILMAZ

KASTAMONU

1

AHMET

KATAR

KASTAMONU

2

METİN

ATEŞ

KASTAMONU

3

MUSTAFA

GÜVENÇ

KAYSERİ

1

DURSUN

ATAŞ

KAYSERİ

2

ABDULLAH İLKER

SUNGUR

KAYSERİ

3

HÜSEYİN CENGİZ

GÜRBÜZ

KAYSERİ

4

BETÜL

TOSUN

KAYSERİ

5

KAZIM

YÜCEL

KAYSERİ

6

SERAP

DURMUŞ

KAYSERİ

7

SÜLEYMAN

BOZKURT

KAYSERİ

8

MEHMET SEBATİ

ATAMAN

KAYSERİ

9

SEDAT

KILINÇ

KAYSERİ

10

BELGÜZAR

KILIÇ

KIRKLARELİ

1

TÜRKER

YÖRÜKÇÜOĞLU

KIRKLARELİ

2

SİBEL

PİŞKİN

KIRKLARELİ

3

HİLMİ

KAHRAMAN

KIRŞEHİR

1

TURAN

YILDIRIM

KIRŞEHİR

2

ASAF

KAYAOĞLU

KOCAELİ

1

LÜTFÜ

TÜRKKAN

KOCAELİ

2

ŞANBAZ

YILDIZ

KOCAELİ

3

MEHMET KAMİL

ŞİRİN

KOCAELİ

4

PELİN

FİLİZ COŞTUR

KOCAELİ

5

NESLİ GÖKÇE

KONDU ÇAĞLAYAN

KOCAELİ

6

ALİPAŞA

NAİPOĞLU

KOCAELİ

7

ABDULKADİR

ERBAĞCI

KOCAELİ

8

YÜKSEL

ERCAN

KOCAELİ

9

ÖZHAN AŞKIN

ÖZTÜRK

KOCAELİ

10

HASAN

SIR

KOCAELİ

11

SEDA

BÜYÜKKARA

KOCAELİ

12

GÜZİN AŞKIN

ALPARSLAN ATALI

KOCAELİ

13

AŞKIN

ÖZÖN

KOCAELİ

14

SAVAŞ

EMİNOĞLU

KONYA

1

ÜNAL

KARAMAN

KONYA

2

FAHRETTİN

YOKUŞ

KONYA

3

SELİN

TOZOĞLU

KONYA

4

OSMAN

FEDAİ

KONYA

5

SÜLEYMAN

ŞENOL

KONYA

6

YAŞAR

YAMAN

KONYA

7

TOLUNAY

ÖZÇELİK

KONYA

8

ESRA

TOTAN

KONYA

9

NURİ

ÜNALAN

KONYA

10

ERHAN

GÖKMEN

KONYA

11

HASAN HÜSEYİN

HADİMLİ

KONYA

12

ADNAN

AYYILDIZ

KONYA

13

İSMAİL

AFŞAR

KONYA

14

İBRAHİM

ÇALIŞKAN

KONYA

15

SEMA

VADİ

KÜTAHYA

1

ORHAN

ÖZATİK

KÜTAHYA

2

SEYDİ

KARAKUŞ

KÜTAHYA

3

EROL

ERTÜRK

KÜTAHYA

4

NURCAN

DUYGU

KÜTAHYA

5

TANSU

COŞKUN

MALATYA

1

ŞEYHMUS

GÖÇMEZ

MALATYA

2

ATİLLA

ŞAHİN

MALATYA

3

ELİF

APOHAN

MALATYA

4

SELÇUK

HAN

MALATYA

5

METİN

KAPIDERE

MALATYA

6

MENİJE NUR

ÖZCAN

MANİSA

1

ŞENOL

SUNAT

MANİSA

2

HASAN

ERYILMAZ

MANİSA

3

FİLİZ TUĞÇE

AYRANCI İPLİKÇİ

MANİSA

4

MEHMET

KOÇ

MANİSA

5

GÜRHAN

ÖZCAN

MANİSA

6

ORKUN

ŞIKTAŞLI

MANİSA

7

ASLI

ÖZ

MANİSA

8

KAZIM

ÖZSOY

MANİSA

9

BİRGÜL

BOZKURT

MANİSA

10

MEHMET

DOĞAN

KAHRAMANMARAŞ

1

AHMET

ÇABUKEL

KAHRAMANMARAŞ

2

NESLİHAN

KOCA NERGİZ

KAHRAMANMARAŞ

3

ZİYA

DUMLUPINAR

KAHRAMANMARAŞ

4

BURAK

SERT

KAHRAMANMARAŞ

5

ŞEYMA

AYTEMİZ ARSLANTÜRK

KAHRAMANMARAŞ

6

İRFAN MERT

YIKAN

KAHRAMANMARAŞ

7

EMİNE

LEBLEBİCİ

KAHRAMANMARAŞ

8

SERDAL

KURTOĞLU

MARDİN

1

ENVER

ABEŞ

MARDİN

2

SONGÜL

SADİOĞLU

MARDİN

3

ABDULLAH

KARAKEÇİ

MARDİN

4

ABDULMUTALİP

IRMAK

MARDİN

5

ŞEYHMUS

MUSAOĞLU

MARDİN

6

AZİZ ARDA

UĞUR

MUĞLA

1

METİN

ERGUN

MUĞLA

2

BEHÇET

SAATCI

MUĞLA

3

MEHMET

TOSUN

MUĞLA

4

GÜLGÜN

ÇOLAKOĞLU

MUĞLA

5

AYFER

İLHAN ÖÇER

MUĞLA

6

TULGAY

HASAR

MUĞLA

7

ÖMER

KAYA

MUŞ

1

MÜMTAZ

YAVUZ

MUŞ

2

UMUT DENİZ

GÜNEYSU

MUŞ

3

EFEKAN

KEMALOĞLU

NEVŞEHİR

1

RASİM

ARI

NEVŞEHİR

2

MESUT

ERDOĞAN

NEVŞEHİR

3

AYŞE

GÖL MIHÇI

NİĞDE

1

MÜMİN

İNAN

NİĞDE

2

OLGUN

EYTEMİŞ

NİĞDE

3

FETDAH

GÜLTEKİN

ORDU

1

İDRİS NAİM

ŞAHİN

ORDU

2

ONUR

ŞAHİN

ORDU

3

ÇİĞDEM ÇELENK

KARAKAYA

ORDU

4

MURAT

VARDAL

ORDU

5

EBRU

AVCI BAŞARAN

ORDU

6

FEYZA NUR

YALÇIN ÖNER

SAKARYA

1

ÜMİT

DİKBAYIR

SAKARYA

2

SELÇUK

KILIÇASLAN

SAKARYA

3

ARZU

AKÇALIŞKAN

SAKARYA

4

EDİZ SERDİP

DOKUMACI

SAKARYA

5

DUYGU

ÇETİNKAYA ACAR

SAKARYA

6

YUNUS

AYDEMİR

SAKARYA

7

ALPER

ALPAY

SAKARYA

8

HAKAN

BAYKAL

SAMSUN

1

ERHAN

USTA

SAMSUN

2

İMREN NİLAY

TÜFEKÇİ

SAMSUN

3

AHMET

KARKUCAK

SAMSUN

4

YUNUS

GÜN

SAMSUN

5

BİRSEN

ÖZTÜRK

SAMSUN

6

HALİL İBRAHİM

YALGIN

SAMSUN

7

EFE

AYDIN

SAMSUN

8

UFUK

GÜLŞEN

SAMSUN

9

KAZIM CAN

ŞEN

SİİRT

1

İLHAN

YİĞİT

SİİRT

2

SERVET

TARDUŞ

SİİRT

3

ABDULMECİT

NAS

SİNOP

1

YILMAZ

ŞANLAN

SİNOP

2

BAKİ

TAŞKIRAN

SİVAS

1

CELAL

DAĞGEZ

SİVAS

2

AHMET

BOZDOĞAN

SİVAS

3

SERAP

BOZPOLAT AYAN

SİVAS

4

MERVE

YILDIZ YARAY

SİVAS

5

TOLGA

SAY

TEKİRDAĞ

1

SELCAN

HAMŞIOĞLU

TEKİRDAĞ

2

SERTAÇ

ALKAYA

TEKİRDAĞ

3

HAZIM TAMER

DODURKA

TEKİRDAĞ

4

ZEKİ

UZUN

TEKİRDAĞ

5

AYNUR

ÇEŞMELİLER

TEKİRDAĞ

6

ŞERAFETDİN

TERZİ

TEKİRDAĞ

7

MEHMET İLKER

ATASEVER

TEKİRDAĞ

8

CEM

CAVCAR

TOKAT

1

FATİH

DEMİRKOL

TOKAT

2

MURAT TOYCAN

SELÇUK

TOKAT

3

ALİ

KARACA

TOKAT

4

ŞADAN

İPKİN

TOKAT

5

MUHAMMET ALPEREN

ELDEMİR

TRABZON

1

YAVUZ

AYDIN

TRABZON

2

ASLAN

GÜNER

TRABZON

3

SERPİL

AKÇAY

TRABZON

4

TAHSİN

AKYÜZ

TRABZON

5

AKIN

ÇELİK

TRABZON

6

BÜLENT

ARSLAN

TUNCELİ

1

ROZAN ALİ

FAYIK

ŞANLIURFA

1

EMİN

YETİM

ŞANLIURFA

2

MUHAMMET ALİ

ARUSOĞLU

ŞANLIURFA

3

MUSA

MANGAL

ŞANLIURFA

4

MAHMUT

SUBAŞI

ŞANLIURFA

5

CEM

KARAKEÇİLİ

ŞANLIURFA

6

MEHMET ŞAHİN

GÜLEL

ŞANLIURFA

7

MEHMET EMİN

GÜVENÇ

ŞANLIURFA

8

MUSTAFA

DİRİER

ŞANLIURFA

9

HÜSEYİN SİRHAN

GÖKDOĞAN

ŞANLIURFA

10

GÜLCAN

CENGİZ

ŞANLIURFA

11

MEHMET

HAMCAN

ŞANLIURFA

12

MEHMET

YILDIRIM

ŞANLIURFA

13

ÖMER FARUK

AİŞEOĞLU

ŞANLIURFA

14

İHSAN

KAYA

UŞAK

1

MUHAMMET

GÜR

UŞAK

2

DALYAN

ÖZDEMİR

UŞAK

3

TOLGA

PİRİNÇCİ

YOZGAT

1

LÜTFULLAH

KAYALAR

YOZGAT

2

ALİ

KEVEN

YOZGAT

3

İSMAİL

YILMAZ

YOZGAT

4

NAFİYE

BALÇIK

ZONGULDAK

1

EVRİM

BALBALOĞLU

ZONGULDAK

2

TOLGA

GÖREN

ZONGULDAK

3

MEHMET BATU

MÜFTÜOĞLU

ZONGULDAK

4

MUSTAFA ADİL

ÖZKAN

ZONGULDAK

5

RENDA

OKAY

AKSARAY

1

TURAN

YALDIR

AKSARAY

2

ALİ ABBAS

ERTÜRK

AKSARAY

3

NACİYE

AKKUŞ TÜRK

AKSARAY

4

GÜRSEL

KESKİN

BAYBURT

1

KARABEY KADRİ

KARAOĞLU

KARAMAN

1

ATİLA

ZORLU

KARAMAN

2

ZİHNİ

KOCAERKEK

KARAMAN

3

FADİME

HARMANİZİ

KIRIKKALE

1

BÜLENT ŞÜKRÜ

ALTINIŞIK

KIRIKKALE

2

ORHAN

KILIÇ

KIRIKKALE

3

SEVİM

PEHLİVANLI ÖZBEK

ŞIRNAK

1

ADİL

ÖZÇINAR

ŞIRNAK

2

NURETTİN

İLÇİ

ŞIRNAK

3

OSMAN

FERFOOĞLU

ŞIRNAK

4

DOĞUKAN

YAYCI

ARDAHAN

1

AYTEKİN

KAYA

ARDAHAN

2

NABİRE

REÇBER

IĞDIR

1

KEREM

AKBULUT

IĞDIR

2

TAMER

BAŞARAN

YALOVA

1

AYHAN

KÜÇÜK

YALOVA

2

ERSİN

AKYÜZ

YALOVA

3

ELİF

AKYOL TOSUN

KARABÜK

1

KÜBRA

DURSUN

KARABÜK

2

İSMAİL

YALAV

KARABÜK

3

OZAN

CANYURT

KİLİS

1

MUSTAFA

ARAZ

KİLİS

2

MUSTAFA

POLAT

OSMANİYE

1

ELİF

LOĞOĞLU

OSMANİYE

2

MEHMET

DEMİR

OSMANİYE

3

ADEM

KIDIK

OSMANİYE

4

FATİH

KILINÇ

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner183