Milli Eğitim Bakan Yardımcısı İbrahim Er ,Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen ile bir süre sohbet ederek Iğdır’ın eğitim durumu hakkında görüş alışverişinde bulundular.
![](/images/upload/53347516_2240875682898364_2573789246963843072_o.jpg)
Milli Eğitim Bakan Yardımcısı İbrahim Er,”Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen’i kutlayarak, Gezip gördüğüm kadarıyla Okullaşma durumunuz iyi, eğitimde kaliteyi yakalamanız için canla başla çalışıyorsunuz başarılar diliyorum. “dedi.
![](/images/upload/53347516_2240875682898364_2573789246963843072_o.jpg)
Milli Eğitim Bakan Yardımcısı İbrahim Er,”Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen’i kutlayarak, Gezip gördüğüm kadarıyla Okullaşma durumunuz iyi, eğitimde kaliteyi yakalamanız için canla başla çalışıyorsunuz başarılar diliyorum. “dedi.