SPOR Haberleri Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

Kanaryaspor'dan Hakem Mehmet Üstündağa Tepki

Küçükçekmece Kanarya spor Teknik Direktörü Âdem Aktaş 3-0 mağlup oldukları Kazım Karabekir Mevlana maçının ardından, "Hakem oyunun içinde özellikle ikinci yarı kontrolünü kaybetti. Hakem maçın skoruna damgasını vurdu, Başarılı teknik adam, 3-0'dan sonra 3 tane kırmızı kart, maçı değerlendirmek teknik anlamda çok zor. Maçın hakemi Mehmet Üstündağ ön yargılı geldiğini ve bizi mağlup etmek için elinden gelen her şeyi yaptığını iddia etti.

 Buraya gelene kadar bütün pozisyonları seyrettim. Tabii maçtan önce hakemlerle ilgili durumlara bakınca çok şey aklımdan geçiyor. İlk 40 dakika 1-0 yenik duruma geçtik. Daha sonra Kazım Karabekir Mevlana 15-20 dakika iyi pas yaptılar.

İkinci yarıda özellikle arka arkaya gelen kırımızı kartlar moral olarak bizi oyundan düşürdü. Maçın Hakemi Mehmet Üstündağ ikinci yarı kontrolü kaybettiğini belirten Aktaş özelikle Bilal’in hareketine bakıyorum, nasıl kırmızı kartı gösteriyor? Maçın içerisinde belli dakikalar var. Hakem maçın skoruna damgasını vurdu, maçla ilgili tek analizim o" diye konuştu.

Sponsorlu Bağlantılar
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz